Teknik Özellikler

 

DexShell Ürünlerinin Üç Tabakalı Yapısı

Dış yüzey aşınmaya ve kullanıma çok dayanıklı ipliklerle dokunmuş, kuru tutan bir koruma katmanıdır. İç yüzey tene temas ettiğinden konfor göz önüne alınmıştır, içerideki mikro çevreyi düzenler ve korur. İç bileşenler süper hafif, sıcak, kuru tutma ve tene güzel bir dokunma hisi sağlayan Merinos yünü, Coolmax veya Thermolite ipliklerle dokunmuştur. Bu iplik türleri aynı zamanda hızlı nem transferi özelliğiyle pişik ihtimalini azaltmaktadır. Fonksiyonel astar su geçirmez nefes alabilen membrandır. Membranın kalitesi ve güvenilir performansı DexShell ürünlerine %100 su geçirmezlik ve yüksek nefes alabilirlik sağlamaktadır.

 

 

 

DexShell Ürünlerinde Kullanılan İplik Teknolojilerinin Özellikleri

Coolmax iplikCoolMax Gümüş iyonları içeren madde kullanımı ile elde edilmektedir. Bu nedenle anti-bakteriyel ve anti-mantar özelliğini kaybetmez. Vücut ile uyumludur. Alerji yapmaz, alerjiyi önler, antialerjiktir. Çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Buharlaşmayı kolaylaştırır ve nefes alabilirlik özelliği sağlar. Serin tutar. Koku oluşumunu engeller. Bakımı kolaydır, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

 

ThermoLite iplikThermoLite, ​polyester esaslı termal özellikli elyaftır. Thermolite® ın sahip olduğu lif yapısındaki çekirdek boşluklar, giysinin hem daha sıcak olmasını hem de daha hafif olmasını sağlamaktadır. Soğuk havalarda vücudun sıcaklığını koruyarak konforun devamlılığını sağlamaktadır. Geniş lif yüzeyi buharlaşmayı kolaylaştırmakta ve nemin deriden ve kumaştan daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Terlemeden sonra vücuttan dışarı atılan nem, giysinin ıslanmasına neden olur. Nem hızlı bir şekilde dışarı atılmadığında üşümeye neden olur. Thermolite® , nem transferini hızlı yaparak vücudun nemden rahatsız olmasını önler.

 

Merinos İplik

Sıcak, nefes alabilen, nem uzaklaştırıcı ve antistatik Merinos, teri emip havaya buhar olarak vererek diğer ipliklerin başa çıkamayacağı ölçüde nemle başa çıkabilme kapastesine sahiptir. Doğal olarak koku geçirmezdir ve yumuşaktır. Soğukta sizi ekstra sıcak tutarak; sıcakta ise vücut sınızı ve nemi dışarıya vererek vücut ısınızı ayarlar. Merinos yününün doğal elastikliği ve direnci sayesinde kolaylıkla eski şekline dönebilmektedir.

 

 

Genel Özellikler

DexShell Eldvenlerin Üç Farklı Bedeni Vardır

Beden Avrupa Ölçü
Small 7 18 - 20
Medium 8 20 - 23
Large 9 23 - 25

 

Mezurayı elinizin ortasında tutun ve avucunuzun arkasını ölçün. Elinizin en uzun kısmını santimetre olarak ölçün.

 

 

 

 

DexShell Çorapların Üç Farklı Bedeni Vardır

Beden Avrupa ABD CM
Small 36 - 38 4 - 6 22 - 24
Medium 39 - 42 6,5 - 9 24 - 26
Large 43 - 46 9,5 - 12 26 - 28
X-Large 47 - 49 12,5 - 14,5 28 - 30

 

 

Ürünlerin kullanımıyla ilgili bilgi almak için Kullanım Talimatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Facebook